menu
Roubenka Na sjezdovce - Černý Důl

Dovolená v luxusní roubence v Krkonoších

Odpočiňte si v moderní roubené chalupě přímo na sjezdovce v Krkonoších! Nabízíme vám pronájem luxusní roubenky, která je zasazena do nádherného prostředí Skiareálu Černý Důl. Roubenka Na sjezdovce poskytuje ubytování až pro 12 osob.

Chata vás přivítá moderním horským interiérem. Atmosféru horské chalupy doplňují kachlová kamna se spaním, dobový nábytek i příjemná vůně dřeva. Zapomenete na starosti všedního dne a užijete si skvěle strávený víkend či delší týdenní pobyt.

Součástí ubytování v roubence je velký obývací pokoj, plně vybavená moderní kuchyň, vinotéka, velká lyžárna s pračkou, sušičkou a vysoušečem bot. V pronájmu roubenky je také zahrnuta krásná sauna s výhledem do zahrady a lesa. Na každém pokoji je televize a Wi-Fi připojení na internet.

Všechny místnosti dezinfikujeme generátorem ozonu WHITE 10.OOO (ničí všechny viry a bakterie).


Roubenka Na sjezdovce - Černý Důl

Co je součástí pronájmu roubené chalupy?

Pronájem luxusní roubené chalupy zahrnuje ubytování až pro 12 osob. Roubenka je tedy skvělým místem pro rodinnou dovolenou, partu kamarádů nebo zamilovaný pár.

Součástí ubytování jsou 2 dvoulůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 koupelny s WC ve druhém podlaží, 1 WC v prvním podlaží a sauna se sprchou. Roubenka je vytápěna podlahovým topením a v obývacím pokoji umístěnou pecí s krbovou vložkou.

Parkovat lze přímo u chalupy, a pokud by bylo v zimním období hodně sněhu, je k dispozici vyhrazené parkoviště cca 100 m od chaty. Ubytování v roubence je bez domácích mazlíčků a s přísným zákazem kouření uvnitř. Chata je chráněna kamerovým systémem.


  • Ubytování: 2x dvojlůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj.
  • Sociální zařízení: 2x koupelna s WC (2NP), 1x WC (1NP), sprcha v sauně.
  • Vytápění: Podlahové topení, v obývacím pokoji pec s krbovou vložkou.
  • Parkování: V zimě přímo u roubenky nebo (pokud by bylo hodně sněhu) vyhrazené parkoviště cca 100 m, v létě přímo u roubenky.

Pro koho je dovolená v naší roubence ideální?

  • Pro rodinu s dětmi jako rodinná dovolená.
  • Pro partu kamarádů, kteří chtějí vyrazit na hory.
  • Pro zamilovaný pár jako chata na víkend pro dva.

Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl


© 2020 Roubenka NA SJEZDOVCE, Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Partneři
Úvod Přidat k oblíbeným Tisk stránky Kontakt