menu
Reference
Roubenka Na sjezdovce - Černý Důl

Dovolená v luxusní roubence v Krkonoších

Odpočiňte si v moderní roubené chalupě přímo na sjezdovce v Krkonoších! Nabízíme vám pronájem luxusní roubenky, která je zasazena do nádherného prostředí Skiareálu Černý Důl. Roubenka Na sjezdovce poskytuje ubytování až pro 8 osob.

Chata vás přivítá moderním horským interiérem. Atmosféru horské chalupy doplňují kachlová kamna se spaním, dobový nábytek i příjemná vůně dřeva. Zapomenete na starosti všedního dne a užijete si skvěle strávený víkend či delší týdenní pobyt.

Součástí ubytování v roubence je velký obývací pokoj, plně vybavená moderní kuchyň, vinotéka, velká lyžárna s pračkou, sušičkou a vysoušečem bot. V pronájmu roubenky je také zahrnuta krásná sauna s výhledem do zahrady a lesa. Na každém pokoji je televize a Wi-Fi připojení na internet.


Roubenka Na sjezdovce - Černý Důl

Co je součástí pronájmu roubené chalupy?

Pronájem luxusní roubené chalupy zahrnuje ubytování až pro 8 osob. Roubenka je tedy skvělým místem pro rodinnou dovolenou, partu kamarádů nebo zamilovaný pár.

Součástí ubytování jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 2 koupelny s WC ve druhém podlaží, 1 WC v prvním podlaží a sauna se sprchou. Roubenka je vytápěna podlahovým topením a v obývacím pokoji umístěnou pecí s krbovou vložkou.

Parkovat lze přímo u chalupy, a pokud by bylo v zimním období hodně sněhu, je k dispozici vyhrazené parkoviště cca 100 m od chaty. Ubytování v roubence je bez domácích mazlíčků a s přísným zákazem kouření uvnitř. Chata je chráněna kamerovým systémem.


  • Ubytování: 4x dvojlůžkový pokoj.
  • Sociální zařízení: 2x koupelna s WC (2NP), 1x WC (1NP), sprcha v sauně.
  • Vytápění: Podlahové topení, v obývacím pokoji pec s krbovou vložkou.
  • Parkování: V zimě přímo u roubenky nebo (pokud by bylo hodně sněhu) vyhrazené parkoviště cca 100 m, v létě přímo u roubenky.

Pro koho je dovolená v naší roubence ideální?

  • Pro rodinu s dětmi jako rodinná dovolená.
  • Pro partu kamarádů, kteří chtějí vyrazit na hory.
  • Pro zamilovaný pár jako chata na víkend pro dva.

Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl Interiér - Roubenka na sjezdovce - Černý Důl


© 2023 Roubenka NA SJEZDOVCE, Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies   |   Partneři
Instagram Úvod Přidat k oblíbeným Tisk stránky Kontakt